| BlackR0se a întrebat:

=D.
Abia astept ziua de maine!love struck
Ce pot sa fac sa treaca timpul mai repede?laughing
Fundita!

Răspuns Câştigător
| MiyruNa a răspuns:

Pai gandeste.te la ce ai facut vara asta,poti sa.ti faci un jurnal sa scrii in el,(asta am facut si eu si a mers am scapat de plcitisealablushing),poti sa stabilesti cu ce sa te imbraci maine,sa probezi, sa iti faci baie, sa raspunzi la intrebari pe site.big grinetc

3 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Joaca-te pe careva site asculta muzica buna si vb pe chat.

| MilyHarunto a răspuns:

Sa raspunzi la intrebari de pe TPU,sa asculti muzica, sa te joci jocuri, sa te uiti la seriale sau la anime!

| shax98 a răspuns:

Uita-te la animeuriwinking sau joaca jocuri sau intalneste la un suc cu prieteni stati de vb... sau fa nani laughing