| Anon352 a întrebat:

Salut >TPU:d< am o intrebare...cum sa-mi acordez chitara? daca s-ar putea fara instructor sau tuner ca as vrea sa o acordez acum dar nu stiu cum k nu stiu cum ar trebui sa sune... dau funda + vot la cel care imi da raspunspuppy dog eyes va rog muultpuppy dog eyes am nevoie:*puppy dog eyes

1 răspuns:
| Bubbles17 a răspuns:

Nu prea poti sa o acordezi dupa cum suna ca e mai greu.Mai bine iti iei un acordator si e foarte simplu cu el si atunci o sa il ai tot timpu ca o sa se mai dezacordeze si asa sti sigur ca e acordata bine big grin