| nana_8704 a întrebat:

big hug am si eu o intrebare, cand iti vine ciclu pentru prima oara mai intai curge putin si astepti pana luna viitoare sa ti curga mai jmult sange? sau cum, ieri mi a curs putin sange si azi nu mai curge deloc, e normal?

2 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Este normal, cateva luni bune poate sa ti se intample asa, pana se regleaza organismul.

| NoCharachter a răspuns:

Da...e normal. Primele luni ciclul nu vine regulat si tine cam 2-3 zile si exista riscul sa vina iar dupa o saptamana. Si tot asa. Nu intra in panica, e ceva normal.