| mihai4000 a întrebat:

daca este ziua unui prieten si el vrea sa faca cinste cu bere sau pizza credeti ca ar ytrebui sa-i dau un cadou?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da ar trebui

| OnuOnulică a răspuns:

Trebuie să îi cumperi și tu ceva măcar o brățară sau un ceas.

| Sociopat a răspuns:

Daca parintii lui nu-s implicati in "petrecerea" asta nu-i lua nimic.Il doare pe ala in **** de cadoul tau, vrea doar sa bea cu prietenii lui.

| Georgemy2 a răspuns:

Nomal ca trebuie sa-i dai un cadou, cat de mic o fi

| Kleoo a răspuns:

Da, daca fumiaza o bricheta cool, daca nu- un cias

| AleCSa05 a răspuns:

După părerea mea, adică, eu ştiu că atunci când un amic face cinste cu, după cum zici tu bere, pizza, suc etc. că ar trebui să îi dai ceva simbolic. nu neapărat un cadou fițos sau ceva. Acum depinde, ce tip de prieten îți este.