| anonim_4396 a întrebat:

.. Daca ma duc la sala 2 luni de zile cate kilograme credeti ca as putea slabi?

Răspuns Câştigător
| NicuBoss a răspuns:

Salut Andrei! Pai numai tu poti sa stii asta pentru ca poti sa stai doar o ora pe zi si mai mult sa lenevesti sau sa muncesti din greu mai multe ore si poti sa slabesti chiar si 20 de kilograme intr-o singura luna.Asta depinde doar de tine si de vointa ta asa ca bafta!

1 răspuns:
| Bristena a răspuns:

Buna!
Depinde si efortul pe care il depui. Daca te tii, ai putea slabi chiar si 6 kg pe luna.
Conform medicilor, aceasta este valoarea medie.
Sper ca te-am ajutat!