| Monica_7453 a întrebat:

dau Funda big grin am 14 ani, si m-am gandit sa imi gasesc un job pe timpul verii :-s. Nu stiu cam ce as putea face asa ca astept si parerile voastre. locuiesc in Campia turzii [ Cluj]. poate ma puteti ajuta. Mltumesc big grin

Răspuns Câştigător
| Roxett a răspuns:

Poti sa te angajezi la impartit pliante sau la promotii in Mall-uri.

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

In afara de a imparti pliante si de a sterge mese la un restaurant ...nu prea gasesti de munca la 14 ani!

| Nastia a răspuns:

NU poti sa te angajezi decat la 15 ani si atunci cu acordul scris al parintilor.Asa scrie in codul muncii.

| Raainbow a răspuns:

Hey salut! eu de exemplu am in oras o companie de la avon ii ajut sa vinda produsele daca gasesc clienti jumatate de suma e a mea! sper ca te-am ajutat

| Krista_2861 a răspuns:

Hmmthinking babbysiter pentru. vecini :* impartiti pliantethinking ajuti postasita thinking la magazin faci curat

| myyno a răspuns:

Sa imparti pliante!

| SuSp3cTu a răspuns:

Http://www.jobsinro.ro/asearch/Cluj-napoca/toate-domeniile poftim:D sper sa iti gasesti un job bun;)

| stefan_8806 a răspuns:

Ajuta foarte mult sa cauti ceva gen vanzatoare de inghetata sau sucuri. Nu sunt din CJ, dar asta e cel mai cautat job de cei tineri pe timp de vara.

| Sweetheart_5809 a răspuns:

Pai, ai putea incerci sa fii baby-sitter, sau sa te angajezi sa plimbi cainii vecinelor sau rudelor.