| Maximamspusiara a întrebat:

SaLuT TpU, de cateva zile merg la o ruda de-a mea la lucru (service, moto) si nu prea ma descurc cu anumite chesti de pe acolo de exemplu piesele de la scuter, sau chesti de genu asta, daca stie care vreun site sau orice altceva cum m-as putea invata? Funda; x

2 răspunsuri:
| tzintar a răspuns:

Pai, de ce nu-ti intrebi ruda? De ce te primeste, daca nu te ajuta sa si inveti?

| dru1darius a răspuns:

Zi-mi unde ii service-ul, poate ii traba un om care se pricepe, te mai pot invata si eutongue