| Andrei_Stefan_1988 a întrebat:

De ce fetele dacă observa ca un băiat le-a dat msj, de ce nu vorbesc cu el sa ii vada caracterul, de ce?
Mai exista oare fata care sa raspunda, sa nu aiba mofturi la cap? FETE care sa se uite la personalitate? Sau stai...suntem in 2019.Lumea a uitat de Dumnezeu, de familia tradițională. Nu vreau sa ma gandesc ce se va intampla...

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Toate sant curvè nu uita asta altfel existau si serioase daca era sa fie. Pt gaura dintre picioare se cred ca au mai multa putere de manipulare. Ca sa o duci bine in viata cu femeile trebuie sa fi actor pornô sau traficant de carne vie ceea ce nu recomand.

| BiencutzaBia20 a răspuns (pentru mgtow):

Ești jalnic dacă gândești astfel.
Cei ca tine ar trebui să rămână toată viața singuri, mai ales tu.

| mgtow a răspuns (pentru BiencutzaBia20):

laughing nu.i bai si asa sunt actor xxx imi convine sa schimb vaginuri. Problema e ca altii ca mine nu raman singuri si le bat - omoara - chinuie. Zi mersi ca nu sunt eu genu ala de om, de la femei am invatat sa fiu asa si asa am devenit datorita voua mersi pentru sprijin altfel continuam sa fiu un prost pentru una.

| OldSoul a răspuns:

Nu prea vad ce legatura are problema ta cu "Lumea a uitat de Dumnezeu, de familia tradițională. "

Poti spune ca lumea e egoista, si superficiala, dar atat.

Tot acestea pot fi unele din motivele pentru care fetele nu-ti raspund la mesaje, poate pentru ca sunt egoiste, si superficiale.
Asta pe de o parte.
Pe de o alta parte, daca toate fetele ar raspunde fiecarui tip de la care primeste mesaj, cel mai probabil ar ajunge sa-i "dezamageasca" pe 99% din tipii respectivi, si intr-un final, sa ajunga sa se considere, sau sa fie considerata de ei intr-un anume fel pentru ca a vorbit cu atatia tipi.

Bine, sa nu mai spunem ca ar fi obositor sa faca asta.

| Justme1997 a răspuns:

Nu vad ce obligație am eu sa raspund fiecărui mesaj de tip "a-i ochiii frumoshi". Intra in vorba cu fete in viata reala daca vrei tradiționalism. O fata poate sa nu fie interesata de tine si fara sa aiba "mofturi in cap".

| Rrrtttytygds a răspuns:

Punctul meu de vedere ca fata este ca abordarea prin mesaje nu transmite seriozitate din partea băieților, deși nu vreau sa generalizez. Dar Cum spuneam, o conversație începută fata în fata transmite mai multa siguranță, confidențialitate fetei decât un mesaj din partea unei persoane care în realiate ar putea fi total diferita. Cel puțin eu prefer eu văd comunicarea fata în fata mai eficienta în privită faptului de a descoperi personalitate băiatului. Îți urez succes!