| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU
De ce pe 4 August nu e Topul zilei? http://www.tpu.ro/campionul-zilei/zile/
Pentru ca am dat 400 de raspunsuri si tot nu am fost desemnat campionul zilei.
P.S nu pe acest cont.

1 răspuns:
| valentingb a răspuns:

Nu-ti fa griji, va aparea. Inca nu au avut timp adminii sa verifice totul, manual.
Doua lucruri : folosirea a doua conturi TPU e interzisa! Si tocmai ai spus care e celalalt cont, cel cu 400 de raspunsuri.
: nu trebuie sa dai un milion de raspunsuri ca sa castigi. Am castigat titlul asta de pe pozitia 4 cu 160 de raspunsuri, din care 48 au luat fundita in ziua aia. Cei de pe pozitiile 1, 2, 3, au fost descalificati definitiv pentru rapunsuri inutile.