| Titanos a întrebat:

de ce pe Metin 2 RO Sura creste greu?
Mentionez ca am un sura de lv 23 Spiritul flacari la M3 si Sabie Lata +7.

6 răspunsuri:
| SlasHx a răspuns:

Sura pe bm creste greu dar daca te muti pe arme magice o sa vezi ca o sa rezisti la mai multe grupe si o sa cresti si mai bine.

| Titanos explică (pentru SlasHx):

Am bagat bagat carti in Spiritul Flacari si am mai incercat pe alte caractere dar nu merge resetarea magiilor.

| SlasHx a răspuns:

Resetarea magiilor se face pana in lvl 30! Dupa care nu mai poti reseta magiile doar cu o aia cumparata dupa site. FUNDA

| Titanos explică (pentru SlasHx):

Stiam asta dar nu merge sa le plusez deloc.

| SlasHx a răspuns:

Trebuie sa te duci la invatatori si sa dai iar pe ce magie vrei si pe urma merge.Asta daca vr neaparat sa te muti pe arme magice.Ca sa cresti bine trebuie sa punctezi la status la inteligenta si sa faci M la protectie intunecata!

| Titanos explică (pentru SlasHx):

Stiu teoria
Daca vrei funda zi.:-)