| hawkie a întrebat:

Salut, TPU!
De ce trapperi au un festival al lor si manelistii nu?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Manelistii au la fiecare nunta cate un festival

| dullcat a răspuns:

Manelistii se distreaza in mod destul de deranjant peste tot prin jur, nu au nevoie de festival pentru a se simti in largul lor.Chiar si asa, esti liber sa organizezi/propui tu celor care se ocupa un astfel de eveniment pentru orice gen de muzica preferi.

| Hyperion7 a răspuns:

Pentru că maneliștii nu vor?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca manelistii vor sa faca bani fiind invitati la nunti, botezuri si majorate! Rapperii fac ce fac din pasiune

| VoidEternal a răspuns (pentru anonim_4396):

Mhm. Invita-l pe Kanye West la un concert fara să-l plătesti și vezi daca vine din pasiune... laughing Sau orice rapper consacrat. De la un anumit nivel nu mai vorbim de pasiune, indiferent de genul muzical.