| maxim341 a întrebat:

-salut TPU de curand am achizitionat un Nokia x2-01 si ca sa fiu sigur ca nu imi umbla nimeni in telefon am pus un cod de securitate pe tastatura (nu e 12345, l-am schimbat), codul nu l-am uitat pentru ca l-am notat undeva si mi-a mers cateva zile insa in seara asta cand am incercat sa activez tastatura cred ca am introdus codul gresit de mai mult de doua ori si acum imi zice in continuu."cod invalid"am citit undeva ca daca scot bateria si il las asa cateva minute o sa imi accepte codul, deci am astetat deja 30 de minute si tot eroare imi da, am nevoie de sfaturi de la cei ce au avut experiente asemanatoare, repet, codul il am insa nu il primeste telefonulhappy mersi anticipat.dau funda! scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| Alexandru_Vasiu_1997 a răspuns:

Nu mai ai ce-i face daca nu-l mai sti! intreaba pe la un magazin de telefoane!