| deea1919 a întrebat:

De ieri am inceput sa sar coarda si sa fac cate 2000 de sarituri pe zi... 1000 odata si mai pe seara inca 1000.Credeti ca ma ajuta sa slabesc? Daca da cam cat?

Răspuns Câştigător
| Xpert a răspuns:

Saritul corzi se situeaza printre cele mai eficiente metode de slabit! Eu fac zilnic cate 1000 si s-au vazut efectele din primele 2 saptamani (strat adipos mai mic, muschi tonifiati, m-i se reduce pofta de mancare ....asta printre alte exercitii ). Tot ce trebuie sa faci tu este sa mentii acest program cat mai multe zile si progresele nu vor inceta sa apara! Sanatate multa!