| мιcнєℓℓє a întrebat:

De unde as putea sterge un cont pe facebook este o persoana care intra pe contul meu in continuu! Dau fundita.happy

Răspuns Câştigător
| georgyg98 a răspuns:

Intri pe pagina de facebook,şi undeva în dreapta sus unde scrie Acasă,Profil,Contul meu. Dai pe "contul meu" şi apeşi setările contului şi o să-ţi apară mai multe.Şi ultima opţiune este "dezactivează contul" dai acolo selectezi acolo şi gata!

5 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Buna.@georgyg98 ti-a spus cum se dezactiveaza,da` nu rezolvi mare lucru,pentru ca atunci cand incerci sa intri pe facebook pe contul dezactivat se activeaza automat!
in concluzie,nu iti poti sterge contul definitiv.sad
este o porcarie, stiu, da am patit-o si eu.

| georgyg98 a răspuns:

MasterOfDisaster:atat lucru am putut face si eu, dar daca tu ai ceva impotriva...

| NimenixD a răspuns:

Intrii la setări şi schimbi parola. Apoi vezi dacă mai intră. Dacă e tot aşa intră la Account - Account Settings -> Security Settings -> Dezactivate your account. Apoi îţi apare o listă laughing. Şi tu de exemplu dai " My account was hacked." (prima ). Apoi Confirm şi gata thinking S-ar putea să-ţi apară să pui parola. În fine, te descurci tu. Baftă! :*

| georgikk a răspuns:

Poti da pe pagian ta la contul meu unde da-i editeaza prieteni si da-i x prsoanei dorite

| Geaninazicesasaripegeam a răspuns:

Sau iti poti schimba parola.