| Taylorrrrr a întrebat:

De unde îmi pot luat un Iphone4s in Timişoara mai... ieftin? Fundă.

5 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Cauta pe mercador.

| LeonardoDiCapra a răspuns:

Ti-as recomanda sa-ti cumperi de pe okazii.ro sau emag.ro, iar daca nu gasesti cauta si pe koyos.ro
Eu,de black friday mi-am cumparat un iPad ALLVIEW! de la 1000 ron am luat-o la 500 ron.Echitabil, nu?

Oricum succes, si te-as ruga ca in cazul in care gasesti unul nou, la un pret convenabil sa-mi zici si mie... si eu sunt interesat big grin
id: denis_bad_boy73

Succes!

| dragos9234 a răspuns:

Daca il vrei nou cauta pe telefonultau.eu

| hurricaneX a răspuns:

Un iPhone 4s il gasesti in magazine. Depinde cati GB vrei,
asta n-ai specificat acela de 8 e mai ieftin * ma rog, scump si ala * la mana a doua dar acolo e pe risc. happy
Cauta si tu pe okazii, eMAG sau mai stiu eu. Daca nu fa-ti un abonament si cumpara-ti unul dar nu-ti recomand.
Repet, daca iti cumperi unu la mana a doua ai grija sa nu fie un fake sau sa nu primesti o 'teapa'.
Succes.

| Taylorrrrr explică:

Aa... şi cât costă dacă ştiţi?