| Ionut500 a întrebat:

Deci am internet de la RDS. internet si cablu tv. Dar acum nu stiu ce s-a intamplat ca numai imi merge cablu tv. Dar internetul imi merge. Si nu stiu ce as putea sa fac? FUNDA! si vot love struck

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Suna la o3 si doua cifre care reprezinta codul judetului. Exemplu: Arad= 57. Apo 400401, spune ca faci o reclamatie (trebuie s-a cam astepti, sa ai rabdare) si sa-ti dea un numar de inregistrare a reclamatiei pe care sa-l notezi.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sunt ingrijorat. Banuiesc ca nu ti-ai rupt mainile?! Asteptam unul o funda celalalt un vot in semn de multumesc.

| katy a răspuns:

Asa am patit si eu, dar dupa un timp a mers
sau
astea sunt numerele de la centrala lor, poti suna la orice ora si te ajuta ei cu problema