| 4ndr33y a întrebat:

Mi-am instalat cablu+telefon+internet de la AKTA, s-a intamplat ceva cu routerul acela Welltech ATA-171 iar telefonul nu mai functioneaza, da ton de ocupat. Internetul merge normal prin router. Ce trebuie sa fac refac conexiunea telefonului? Orice informatie este binevenita.

Răspuns Câştigător
| nikname a răspuns:

Ai incercat sa resetezi routerul... daca nu fa asta.

| 4ndr33y explică (pentru nikname):

Am rezolvat problema. Chinezaria asta ordinara are instalat un firware care poate fi accesat numai de sistemele lor, chiar daca pe pagina producatorului gasesti instructiuni de logare. Merci oricum pentru raspuns

1 răspuns: