| alin180 a întrebat:

Deci am o problema cu Facebook! Nu mai imi apare acel buton: Cauta prieteni (cel pe care apesi pentru a se prezenta o lista cu multe persoane...)! Imi spuneti si mie daca stiti unde dau ca sa il activez sau sa dau sa imi apara din nou:plsplspls

3 răspunsuri:
| ByaNca26 a răspuns:

Si eu am intampinat aceasta problema. acum depinde de cauza. ori ai schimabt tu setarile ori nu ti-a aparut pur si simplu. stai linistit dupa un timp iti va aparea din nou. asa mi-a facut si mie. funda?

| alin180 explică:

Pai da am umblat pe la setari dar nu acolo unde sa nu mai imi apara,, Cauta prieteni'' big grin Am umblat pe la poze si preferinte(chestii maruntehappy

| PierdutăInVise a răspuns:

Nu iti mai apare pentru ca ai peste 100 de prieteni pe facebook. Mi s-a intamplat si mie. Nu iti mai apare daca ai peste 100 de prieteni. Funda?