| EyeCandy a întrebat:

...Deci,eu am avut o placa de intins parul foarte veche.si imi voi cumpara alta, vreau o marca foarte buna. deoarece vreau sa imi intind parul bine si repede tonguebatting eyelashes Si inca o intrebare? Ce sampon folositi? Care e cal mai bun? thinkingthinking

Răspuns Câştigător
| FinettiMlk a răspuns:

Hei :*! 1. eu am placa Remington, adica dai un ban pe el, dar iti intinde foarte bine parul! e cam 270 de lei s-au 300 cam asa :*. 2.Pai eu folosesc Fructis laughing nu stiu care e cel mai bun, dar. pentru mine fructis :*.;-h funda?; o3 :*