| anonim_4396 a întrebat:

Deci eu vreau sa cumpar un playstation de pe okazii si vreau sa fac tranzactia prin posta romana.
Vreau sa stiu daca pachetul vine la mine la usa si cum platesc vanzatorului si cam cat platesc in plus fata de pretul ps...
Am nevoie sa stiu neaparat dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| 1Q a răspuns:

Poi pachetul vine la tine la usa doar daca alegi sa til transporte prin curier si atunci platesti in plus 50 de lei curierului, daca nu trebuie sa te duci la posta si sal ridici de acolo si platesti atunci pe loc vei fi instiintat printr-o scrisoare cand iti vine pachetul casa te duci sa-l iei de la posta, si platesti transportul in functie de cat cere cel cu care faci tranzactia