| Elbow a întrebat:

happy Deci ieri am primit o tableta pc E-BODA ESSENTIAL A200 si am bagat de pe calculator 2-3 aplicatii si vreau sa stiu daca mai aveti voi site-uri ca pe unu caer avea multe imi da un fel de eroare https://play.google.com/store cand zice ca nu pot descarca You don't have any devices.si apoi You haven't accesed the Google Play Store App(the write shopping bag app icon) on your device with this email acount. Desigur,vreau sa descarc aplicatii GRATIS sa le pun pe tableta,am impresia ca sunt site-uri,imi puteti da voi va rog? Si apropo,net cum bag? Am auzit de ceva wirelles de la varul meu si am internet in toata casa si se informeaza mama,dar cum ar fi daca sunt in tren,cum am net si acolo? Sau in avion, sau la mare sau altundeva.Dau funda si vot si de toate va rog :X

Răspuns Câştigător
| k2oor a răspuns:

Pai vezi la wireless ai o setare acolo mod avion si ala cu google play, depinde poate nu prinzi net sau unele site-uri trebuie sa dai bani, am si eu tableta esential a200, si imi face ca la tine la anumite site-uri...
sau poate fii pentru ca saiul acela este de windows,,, scuze nu prea ma pricep

2 răspunsuri:
| Elbow explică:

Da,da,am rezolvat..lasa,mersi,ai funda

| Pikatshuu_Marius_1997 a răspuns:

Cum ai facut ca sa nu iti mai dea You don't have any devices?