| euzictutaci a întrebat:

crying!

Deci sa incep cu inceputul sad

am o colega de dans si ea e mai avansata ca mine, si e mai mare cu 3 luni ca mine, si ma face mereu sa ma simt prost

de ex in seara asta cand am ven de la antrenament pur si simplu plangeam. ptc. ea m-a facut fara experienta etc.

ce sa fac ca sa o fac sa se simta prost, mai precis sa fie jenata si sa cedeze?
dau funda + vot :*

scuze categoria sad

Răspuns Câştigător
| dydyxutz a răspuns:

Parerea mea e ca ca nu trebuie sa o faci pe ea sa se simta prost.si eu am dansat si cand cei mai avansati ca mine mi-au spus ca dansez prost m-am ambitionat sa-i ajung.si am reusit.bine, ei nu au zis cu rea intentie, iarpe acea colega a ta poti sa o ignori si sa lupti zi de zi sa avansezi.succes