| dalvvip a întrebat:

dumica am iesit în oraș (baieti si fete) mi-a plăcut o fată, am vorbit cu ea, am râs etc... Pe urma am vb si pe net, acum nu știu ce să fac, cum să continui sa-i cer numarul de tel. Să iesim în weekend undeva? Cum să procedez? Ce să-i scriu?

3 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Ii ceri nr de tel dacă tot ai Facebook si ii trimiți mesaje in care o inviti la suc sau la o prăjitură, sa mai vorbiti. Nu e complicat.

| Plato a răspuns:

Ii scrii exact ce vrei.
Deocamdata ai sodomizat limba romana. Fata aia e arheolog si ii place sa descifreze hieroglife?

| CaliforniaLA a răspuns:

Fii spontan, in asta sta cheia. Gaseste subiecte de vorba de care ea ar putea fi interesată, ia-o cu pasi mici, dupa ceva timp invit-o in oras. Si apropo, fii glumet, fetele apreciază mult simțul umorului