| SamsungElectronics a întrebat:

Bună dimineața

Nu mai știu ce sa fac.

Săptămână trecuta marți mam văzut cu o fată prin oraș, a fost prima întâlnire a noastră, noi neam știut din vedere, ne-am cunoscut pe Facebook și am vorbit prin mesaje, și de atunci nu mai vrea sa ieșim prin oraș, către mine a zis ca nu știu dacă poate, și vad dacă pot și chestia asta înseamnă nu pentru ca multe fete mi-au spus asta și nu mam văzut deloc cu ele, acum în weekend era foarte frumos afara, cald și plăcut și cer senin, ieri am fost prin parc cu un prieten și am văzuto pe fata asta cu care am vorbit ca era cu cățelul la plimbare, și am trecut pe lângă ea și nu ma salutat și nu ma băgat în seama crying, și prin mesaje a zis ca sunt drăguț crying.

Unde mai găsești fete cu care sa ieși prin oraș la o plimbare, și fete cu care sa îți faci o relație dar sa vrea și ele.

Unde sa mai caut, și unde sa mai merg, deja este frustrant crying

Ce ma sfătuiți?

Mai are rost sa irosești timpul după fete și după relații?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să cauți.

| DonEnnioSalieri a răspuns:

O relatie nu se face asa pe repede inainte, necesita foarte mult timp impreuna cu o persoana pana sa ajungeti la acest punct.
Te sfatuiesc sa inveti sa irosesti timpul investind in tine, daca tu nu o faci nu o va face nimeni, pune te pe tine pe primul loc nu femeile sau relatiile ca alea vor veni in momentul in care vei remedia defectele pe care le ai.
Uita si treci mai departe, din vina disperatilor ca tine sunt femeile foarte rezervate si au devenit ciudate happy

| NimanuiNuIiPasa a răspuns:

1. trebuia sa ii furi cainele
2. fa-ti tinder
3. fa-ti Instagram ca numai batranii mai folosesc Facebook