| AntoniaAndreea98 a întrebat:

Am inceput sa vorbesc cu un tip in urma cu 7 zile si am iesit de 2 ori, la insistentele lui. Am iesit, am vorbit mult, imi scrie mult cand are timp, inclusiv noaptea. Ma cheama sa iesim in fiecare seara, eu nu stiu cum sa reactionez. As vrea sa las un pic de mister, sa nu par foarte disponibila si sa isi piarda interesul...nu stiu cum sa procedez, ca sa fie cel mai bine. P.s. Un indiciu...este zodia leu( nu cunosc prea multe despre aceasta zodie). Dau funda, multumesc!

23 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca dai dezinteres e gresita decizia. El te poate dezinteresa definitiv si vei regreta. Altele stau la coada nu ai vrea sa pierzi teren nu crezi?

| saresipiper a răspuns (pentru mgtow):

Altele stau la coada...de unde stii?
Dupa cum il descrie tipa, pare f disperat...

| mgtow a răspuns (pentru saresipiper):

Orice e posibil sa stii

| AntoniaAndreea98 explică (pentru saresipiper):

Este tipul popular...multe il cauta, am observat laughing
Pai si este de bine daca este disperat? Este a 5-a zi, a5-a intalnire cu el, se comporta dragut, acum sa vedem ce va fi, daca va fi...m-am gandit sa ies cu el in fiecare zi, daca ma invita, sa il las sa ma sarute si daca va incerca sa facem sex, il voi refuza pentru o perioada...ce parere aveti? Procedez corect?

| saresipiper a răspuns (pentru AntoniaAndreea98):

Cei din zodia asta sunt generosi dar cu timpul devin si f egoisti. Depinde de tine cum il dresezi pe acest leu.s-ar putea sa-ti dea bătăi de cap cu gelozia daca e popular, personal nu vad cu ochi buni o relatie cu o mini vedeta, mereu se va considera superior, in cazul in care veti avea o relatie va trebui sa te ridici la nivelul lui de vedeta'...
Sa nu cazi prada presiunilor pe care le face vizavi de amoe, are tendinta de a privi femeia care ii cedeaza usor ca pe o carpa ulterior, chit ca ai facut-o din iubire, el va uita si tot la el se va gandi ce barbat macho a devenit.
Disperarea si agasarea nu sunt lucruri bune, inseamna ca tipul se grabeste sa ajunga la tinta.
Deci, atentie!

| AntoniaAndreea98 explică (pentru saresipiper):

Multumesc mult de sfat! Voi incerca sa am grija happy

| saresipiper a răspuns (pentru AntoniaAndreea98):

Cu drag, sa iti fie de folos!

| Adry05 a răspuns:

Păi refuză-l 2 din 5 ieșiri de exemplu spunând că ai planuri cu niște prieteni sau ceva

| DeathIncarnate a răspuns:

Indiciu?
Care e faza daca ne dai un indiciu?
Bai copii, sunteti sanatosi la cap?laughing))))

| RAY a răspuns:

Dar tu ce vrei? te atrage fizic?

| AntoniaAndreea98 explică (pentru RAY):

Da, ma atrage mult

| RAY a răspuns (pentru AntoniaAndreea98):

Ai vrea o aventura cu el sau relatie?

| AntoniaAndreea98 explică (pentru RAY):

Relatie

| RAY a răspuns (pentru AntoniaAndreea98):

Atunci spune-i asta ca vrei, numai continua drama, poate el vrea sex, hey e alegerea lui, fiecare are dreptul sa faca ce vrea, dacă nu vrei sex spune-i asta, imi imagine ca deja te visezi mireasa

| AntoniaAndreea98 explică (pentru RAY):

Nu este cazul sa ne gandim atat de departe, abia am inceput sa vorbim, nici nu stiu daca vom fi impreuna. Nu este cazul sa ne gandim la nunta laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru AntoniaAndreea98):

Pai atunci daca vrei sa te joci, spune-i ca nu poti sa iesi cand te cheama ca ai nidte treaba si gata. La fel si in alta zi. Ce treaba si cu cine? Nu are el legatura. Doar nu iesi din obligatie.

| RAY a răspuns (pentru AntoniaAndreea98):

Pai voi vreti nunta dupa prima intalnire, e un fel de asigurare mare o hartie cum ca te va iubi pana la batranete, asa visati majorititatea, nu inteleg de ce sexul necesita o nunta sau o relatie serioasa

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Scrie-i din când în când că azi nu ești disponibilă.

| Sofer a răspuns:

Ii place de tine și vrea o relație sau doar sex?

| AntoniaAndreea98 explică (pentru Sofer):

Nu stiu inca...au fost doar 3 intalniri, nu mi-a dat semne ca ar vrea ceva pasager. Se afiseaza cu mine in public, ma pupa pe frunte

| alina2k18 a răspuns:

Pare cam disperatwinking e clar ca e NF de mult laughing

| BlackOldSun a răspuns:

La faza cu zodia m-ai convins...mai copii in anul 2020 voi inca va bazati pe idiotenii ca Astrologia? zodia nu inseamna absolut nimic e ca si cum ai citi la zodia ta ca astazi ai sa mananci, tu ce faci te miri ca ce dreptate a avut wow se potriveste perfect cu mine! fii tu insuti si incearca sa mentii o tensiune intre voi dar nu o fa pe mironosita si te dai nedisponibila, arata ca esti interesata dar trebuie sa observi si de la el semnale daca vrea ceva serios sau se preface.

| AntoniaAndreea98 explică (pentru BlackOldSun):

Da, este adevarat, daca este sa fie, nu conteaza zodia. Sunt eu insami, sincera si naturala. De fiecare data cand m-a invitat la o plimbare sau la un suc, am iesit cu el. A parut si el natural, zambea, ma tinea de mana si la plecare m-a pupat pe obraz si pe frunte totdeauna. A fost dragut, nu a fost vreun nesimtit