| DailySmoker123 a întrebat:

Poveste lunga, o s-o fac sa para scurta si sa adresez o intrebare happy. Ideea e ca prin august am cunoscut o fata si mi-a placut de ea pe moment, am discutat despre asta si mi-a zis ca pentru moment nu ma vede decat ca pe un prieten bun, timpul a trecut, am ramas prieteni, am vorbit des am mai iesit prin oras, mie mi-a cam trecut, nu imi mai place de ea. Doar ca weekend-ul trecut am iesit iar in oras si ne plimbam printr-un magazin si m-a luat de mana, eu nu am zis nimic am lasat sa decurga totul de la sine si am mers de mana prin magazin-ul ala vreo jumatate de ora si am vorbit, am ras etc. Vad ca iar incepe sa-mi placa de ea laughing, weekend-ul asta iesim iar, ce zice-ti? Ar fi momentul potrivit sa incerc sa o sarut de data asta? Nu cred ca ar refuzahee hee.Va astept sfaturile. Multumesc!

5 răspunsuri:
| Loredana96 a răspuns:

Wow...se pare ca acea fata regreta pentru ca te-a refuzat si vrea sa isi repare greseala.Eu zic ca pina la sarut mai sint citiva pasi pe care ar trebui sa ii faci tu! Cind o sa iesiti ia un trandafir, o floare nu conteaza de care...cind il vei da sopteste-i la ureche ceva frumos.Si o poti intreba daca s-a razgindit.Tu trebuie sa ii demonstrezi dragostea pe care eu porti.

| BeAmazing a răspuns:

Pai.poate si-a dat seama ca-i place de tine, eu zic sa nu o saruti saptamana viitoare, las-o sa isi doreasca mai mult sa o saruti, atunci se va indragosti mai tare de tine si poate veti fii impreuna. Dar oricum nu te grabi si nu pune multe sentimente iar!winking Sper ca te-am ajutat! O zi frumoasa!

| blueheart a răspuns:

Hei! Eu cred ca e bine ca ati fost la inceput prieteni.Asa v-ati cunoscut mai bine. Poate ca ea a vrut sa te cunoasca, sa vada ce fel de baiat esti, nu a vrut sa se implice de la inceput intr-o relatie necunoscandu-te.
Daca ea a facut pasul acum inseamna ca-i place de tine, ca are incredere in tine si e pregatita de o relatie.
Cred ca si pentru sarut e pregatita.Ma gandeam acum sa nu ai tu surpriza de a te saruta ea prima laughing. Oricum ar fi iti urez succes si sa aveti o relatie cat mai frumoasa. happy

| EvaneSScence a răspuns:

Cred ca nu ai definit prea bine ce simti pentru ea. Poate e o usoara atractie, dar de ce tot calculezi ce sa faci? fa ce iti vinehappy

| Trippy a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa o faci dar incet nu innainta ca un tank.Incearca sa te apropii un pic si vezi ce reactie are ea. Daca se departeaza macar stii ca nu te-ai facut de ras. Daca nu Got it!