| anonim_4396 a întrebat:

E prea tarziu la 15 ani sa te apuci de baschet? Mie imi place acest sport, dar nu sunt chiar atat de bun. Nici prea inalt nu sunt....am doar 173cm. Oare merita sa ma apuc?

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Niciodată nu e târziu să te apuci de ceva ce îți place.
Poate nu vei face performanță, dar ca amator e posibil să fii chiar bun.

| Donsavas a răspuns:

Nu,nu este tarziu. Pana la 30 de ani poti face ce vrei cu tinerețea ta si timpul tau liber, de care după nu vei mai avea parte din cauza familiei si al locului de munca.

| UnTipObisnuit a răspuns:

Nu este niciodata prea tarziu sa te apuci de ceva.

Daca consideri ca te apuci tarziu, poti compensa prin a lucra mai mult.