| Byadraguta a întrebat:

Eu sunt pasionata de jocuri de moda ma joc : lady popula, sweet flirt, stardol, miss bimbo. Si vreau altele daca stiti sa imi ndati dar sa fie online si de moda cu domnisoare cu haine intr-un cuvant "MODA".

daca ma putei sjuta cu cat mai multe jocuri de MODA stiti Va multumes mult si dau funda dau FUNDA :*

5 răspunsuri:
| DavidTTwowTT a răspuns:

IMVUlaughing Cred ca e singurul pe care'l stiu.sad
Scoze

| Byadraguta explică (pentru DavidTTwowTT):

Eu vorbesc seios si nu am chef de glumee si voiam sa iti dau funda dar...sad

| DavidTTwowTT a răspuns (pentru Byadraguta):

In primul rand, jocul satisface dorintele tale. In al doile rand NU AM SI NU VOI AVEA NICIODATA nevoie de funda de la niste copiiwinking
In al treilea rand, nu glumeam.

BAFTA! :@:@

| Byadraguta explică (pentru DavidTTwowTT):

In primul rand daca nu sti cu cine vorbesti nu zice nimic daca imi plaac jocurile de genul nu inseamna ca is un copil ok. Si FUNDA DACA TOT TE VEI COMPORTA SAU ASA DE URAT LE VEI RASPUNDE NO SA PRIMESTI FUNDA NNNNNNIIICIODATAAA happy

| DavidTTwowTT a răspuns (pentru Byadraguta):

Esti copil mic, nu din punct de vedere al jocurilor daca nu intelegi ce vreau sa zic taci dracu.
Dobitocenia Voastra, v'am dat un joc care se incadreaza in cerintele dumneavoastra. Acum lasand caterinca, nu imi dai TU mie lectii de viatawinking
Hai pa si nu mai comenta ca n'am chef de tampenii. Copil mic ce esti!