| anonim_4396 a întrebat:

Eu sunt utilizator junior si nu stiu cum pot sa trec in stadiul urmator si cum se numeste.pareri?

Răspuns Câştigător
| RandomGirl a răspuns:

Urmatorul stadiu este utilizator senior, il dobandesti daca ai peste 8000 de puncte, ai cont de peste 3 luni si ai dat in jur de 100 de raspunsuri.
Nr de puncte care il ai este afisat in partea stanga a ecranului, unde scrie logat ca... imediat sub.

3 răspunsuri:
| Vokii a răspuns:

Stadiul urmator se numeste senior, dar trebuie sa ai 100 de raspunsuri postate in 10 zile de la crearea contului. Numarul de funde nu conteaza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu sunt utilizator junior si stiu ca exista un ''urmator stadiu'' sa zic asa dupa ce termini cu statulul de junior urmeaza inca un stadiu scuze nu stiu cum se numeste si vreau sa ajung mai departe nu stiu daca o sa intelegi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca sa treci la stadia de senior trebuie sa strangi punctele necesare.
Punctele le castegi punand intrebari si raspunzand la raspunsuri.
Sper ca te-am ajutatwinking