| anonim_4396 a întrebat:

Facebook-ul mi-a blocat accesul la cateva obtinuni facebook pe motiv ca numele meu este fals etc...si imi transmit ca sunt blocata 30 de zile. Dupa 30 de zile...nu voi mai fii blocata?(nu am voie sa dau cereri de prietenie,like,comment, sa postez in grupuri etc). Inainte de asta mi-au dat un test sa recunosc niste oameni si nu i-am recunoscut deoarece primesc multe cereri de prietenie si nu ma prea uit.o.O
Ce anume ar trebui sa fac? Ce ar trebui sa cred? Voi mai primi alt test la terminarea celor 30 de zile?

1 răspuns:
| JomelaMaya a răspuns:

Nu e sigur că vei primi, dar si eu am pătit-o cu un facebook pe care-l făcusem doar pentru un joc... si pana la urma nu mai am acel facebook, am fost si eu blocata 30 de zile, dar după nu mi s-a mai pus alea cu fețele, apoi nu stiu daca la tine ti se vor pune, nu avem de unde stii ce le vine la astia de la facebook in cap... sper sa ti se rezolve problema.