| Aiss a întrebat:

Sunt blocata pe facebook de 2 saptamani... nu pot da like, comment, tag sau cereri de prietenie. Este cont nou. de aproape o luna. si e posibil sa fie din cauza cererilor de prietenie date? Va rog un raspuns urgent, as vrea sa stiu cat timp mai sunt blocata sau cum pot sa ma deblochez. Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| HappyGirl4 a răspuns:

Pai daca ai cont nou poti fi blocata din cauza unui comentariu sau sa fii blocata de un prieten gelos nu iti face grjii blocarea dureaza doar 2 sapt sau poti cere ajutor la centrul de ajutor. FUNDA?

| Aiss explică (pentru HappyGirl4):

Pai au trecut deja 2 saptamani. si cand incerc de exemplu sa dau o cerere de prietenie imi scrie ca sunt blocata temporar ca am incalcat nu stiu ce termeni... Daca au trecut deja 2 saptamani. cat mai dureaza? sad

| HappyGirl4 a răspuns (pentru Aiss):

Daca au trecut 2 saptamani nu o sa mai fii blocata mult timp

3 răspunsuri:
| andreea123andreea a răspuns:

Poate te-a blocat cineva, un prieten de al tau sau cineva gelos...