| Craciuuun a întrebat:

Iar este vorba despre metin2.ro/ Legat de nume la caracter.GM ar putea sa mi-l schimbe? Multumesc anticipat! :X

3 răspunsuri:
| Craciuuun explică:

Da! Metin2 GX / Este numai de romani si este foarte fain, adica cresti destul de binisor are de toate in shop se fac bani usor din mobi si treaba e ca mie imi place ca nu gasesti otel peste tot! Si mai este metin2 empire, etc. Va rog continuati raspunsuri legat de intrebare tongue

| Paul171 a răspuns:

GM nu til poate schimba dar iti voi dau eu cateva nume :
Sm0ke
NeMeSiSS
Sm3k3rBayat
NoSexGoExp

| EmoKid98 a răspuns:

Nu cred ca poate sati schimbe numele dar auzi sti vreum metin2 privat in afara de metin2, fun. united:d?