| sorinel98 a întrebat:

Ieri mi-am cumpărat un câine din rasa Cane Corso este cu pedigree are toate vaccinele făcute și este in vârsta de 2, 5 luni, el doarme apropie toate ziua! Ce sa fac? Și ce mâncare îmi recomandați sa i dau?

1 răspuns:
| maria3450 a răspuns:

Bună păi poate e prea gras și se obosește rapid am avut și eu cane corso și era foarte sprintenă dar dacă e prea grasa nu-i bine și ea doarmea mult dar nu chiar toata ziua să-i dai granule simple și sa vb cu cel de la care ai luat câinele pentru orice eventualitate.