| GoodLuck15 a întrebat:

Imi place foarte mult de o fata si as vrea sa fiu impreuna cu ea.Eu am mai fost oarecum impreuna cu ea,dar foarte putin timp, zic oarecum pentru ca a fost mai mult de test decat ceva serios.Eu mereu cand ies cu o fata nu am curajul sa o complimentez, as vrea sa fac asta dar timiditatea nu ma lasa si imi este foarte ciuda.As vrea sa o strang in brate, sa ii arat ca tin la ea si chiar sa o si sarut.Cum as putea scapa de aceasta timiditate care ma distruge?

1 răspuns:
| M7Seven a răspuns:

Ar trebui sa ai incredere in tine.Pana la urma nu va sta cu tine daca te vede asa timid si ii arati ca nu ai gramul ala de curaj cat sa o iei in brate.Ce crezi ca o faca? Nu o sa te bata, in cel mai rau caz daca nu te place o sa iti spuna si poti sa treci la urmatoarea, dar daca si ea te place o sa vezi ca odata facut primul pas o sa reactioneze si ea la randul ei.Nu prea am spus asta de multe ori, dar eu la prima intalnire cu o fata am furat 50 de tarie inainte sa plec de acasa, pe vremea aia a fost echivanetul a cateva pahare bune si mi-a oferit curajul necesar.Asa ca spor la treaba si fii cat mai sigur pe tine, fara frica, o sa vezi ca nu se intampla nimic rau