| SunshineLove a întrebat:

imi puteti spune ce episod a fost ieri, la nini? Fundoihappy

5 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Ieri a fost vineri, deci nu a fost Nini. Va fi luni urmatorul episod.
Programul Nini este: luni-joi orele 9:25 happy

fundoi?puppy dog eyes

| buzeduulci a răspuns:

Joi. A fost episodul care l-a dat sambata. cand Chama face cunostinta cu sora sa, Cho trimite mesaj iubitului ei in care ii zice ca ii este dor de el.iar Tony se saruta cu tipa de schimb;

| buzeduulci a răspuns:

Nico se duce cu Carmen la teatru si afla ca Herman e un impostor si ca nu e gradinar.
Bunicu' organizeaza un mic dejun in gradina si furnicile il pisca de fund pe Herman. laughing
Nini il trimite la plimbare pe pe Herman.
Fata de la schimb se plimba cu Juan si tin inteviuri.

| buzeduulci a răspuns:

Si nu e ep. 119.

| SunshineLove explică:

Soory, vroiam sa zic joi big grin tongue happy