| SelenaSuperFan1 a întrebat:

Am pierdut Nini ieri seara imi puteti spuneti ce episod era ieri seara? va rog ca am si plans pentru el!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pot ajuta eu.
De fapt nu ai pierdut nici un episod episodul care a fost difuzat vineri a fost episodul 60, iar episodul 61 va incepe maine asa ca nu ai de ce sa it faci probleme pentru ca o sa il vezi maine.Si eu urmaresc acest film si imi place foarte mult. Fundita?

15 răspunsuri:
| Aleeeeeeee a răspuns:

Aseara nu a fost Nini :)

Uite aici, un site cu toate episoadele din Nini
http://www.desene-animate-online.net/......-date.html

| Onutzyk a răspuns:

Eu nu va inteleg... plangeti ca nu vedeti o prostie de serial?
Da nu-l mai difuzeaza?
Mai incet fratiloorrrr!

| Libelle a răspuns:

Doamne fereste...

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Da si eu atata am plans ca nici un episod nu am vazut intreg din el rolling on the floor copii mai maturizati-va drequ si voi, asta e buna "am si plans pentru el" ai plans pentru ceva care e de fapt un serial si nu se pot intampla lucruri ciudate ca in acel serial si ai plans pentru niste actori care s-ar caca pe fata ta si nici macar nu stiu ca existiwinking. Mai cresti inainte sa pui tampenii.cred ca nai nici 5 ani inca.

| Maria002 a răspuns:

Buna! Ieri seara nu a mai dat Nini nu stiu de ce si eu m-am intristat caci ador Nini nu pierd nici un episod dar nu l-a mai dat

| x4z5 a răspuns:

Mda... a plans petru ca nu a vazut un amarat de filmrolling on the floor...
Sa sti ca si eu am plans...hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost super. Nu iti spun ca nudai funda. pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a fost nini a fost un film deci ai avut noros si eu ma uit la fiecare episod si m am mirat da nu pot astia sa dea in fiecare seara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Na fost nini asera

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce s-a intamplat in episodul de luni pentru ca nu l-am putut vedea! si imi pare foarte rau de fapt nu am mai vazut cam 10 ep. imi puteti spune pe ce site trebuie sa intru sa le vad online.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga fata nici noi nu am vazut ieri seara nini. cred ca nici ieri nu a fost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut nini eu sunt kevin. ieri seara a fost episodul 59

| TeoDoraAa a răspuns:

Marti seara nu a fost nici un serial Nini deoarece a fost filmul Fratele Lider. Ai avut ceva noroc... :d

| SelenaSuperFan1 explică:

Dau funda

| nico1996 a răspuns:

Nini va incepe de acum in colo la ora 20:30 dar daca nu incepe nici la ora aceea va uitati la ora21:00