| asjkldfg a întrebat:

Imi spuneti niste porecle pentru numele Francesca?:d

FUNDA si voturi!:*

Răspuns Câştigător
| M a răspuns:

Franci e cel mai misto; x cunosc si eu o fata cu numele asta si asa ii zic. e f tare numele, mai ales porecla astalove struck

4 răspunsuri:
| odorash a răspuns:

Salut happy
Fran sau cessy
Francy
fundita?

| Neimportant a răspuns:

France,Fraces,Fra,Esca,Sca,Fran,Ncelaughing

| Ofiintă a răspuns:

Franci

| wintrysky a răspuns:

Francy, Cissy, Ce-s, Chessy, Cesca, CeCe (pronuntat in engleza, desigur). Te poti razgandi mereu, oricum. Era o fata la scoala mea care avea aproape in fiecare luna o porecla diferit, si dadea sfoara-n tara ca vroia sa i se spuna nu-stiu-cum. Chestia e ca daca te plictisesti de porecla poti mereu sa ti-o schimbi.