| NaTl a întrebat:

Salut TpU! Imi trebuie sa fac pana maine un colaj cu poze despre dependenta drogurilor sau STOP DROGURILOR puteti sa imi dati un site de unde pot lua poze? Sau sa-mi dati niste sugestii ce as putea face in afara de colaj?

1 răspuns:
| justagirl2 a răspuns:

Hei, pai incearca pe google-imagini, acolo poti gasi si poze si citate. daca vrei ceva dragut sa faci utilizeaza power point, are numeroase aplicatii(imagini, sune de fundal etc); bafta