| BananaSuparata a întrebat:

Imi ziceti va rog cum sa fac ca pisica mea, un motanel negru dragut sa nu ma mai trezeasca dimineata.Deci in fiecare dimineata la ora 5-6 vine la mine si ma musca, ba de maini, ba da degetele de la picioare.Nu pot scapa de el. El saracu ma trezeste sa ii dau drumu afara sa faca "caca" sau "pisi" ce`i vine lui.Stau acasa si in caz de il las afara seara, sare pe usa de la termopan unde am niste cauciucuri in care sunt sustinute geamurile. El se suie pe alea, infinghanduse cu ghiarele...ma puteti ajuta pls?happy FUNDA.

Răspuns Câştigător
| 5614m a răspuns:

laughing.probabil este micutz...la fel facea sh motanelul meu.dar noi avem un program.laughing inainte de culkre il skot afara sa isi fac nevoile.ori stau cu el ori il las 5 min singur.de obicei ma asteapta la usa cand il las singur.dp intra in ksa sh se culk.sh se my trezeste odata cu mine:X:X:Xhee hee.ar trebui sa ii faci sh lui un programwinking...t pup:*

1 răspuns:
| ChiOooo a răspuns:

La mine a facut asa timp de o luna si dupa a fost omorat! Era negru 6 kg 2 ani avea vaccinuri! Plz Funda