| SnickerMarian a întrebat:

in cateva zilei este ziua iubitei mele, caut un cadou, dar nu gasesc nimic interesant, vreo sugestie?

2 răspunsuri:
| Marian9978 a răspuns:

Ceva ce îsi doreste de mult sau ceva ce îi place.

| cdl42002 a răspuns:

Un lănțișor cu initiala ei sau a ta, sau un urs mare de pluș, toată lumea vrea asta laughing. Sau poți să îi faci un tricou cu o poza cu voi doi sau ca să nu te complici așa mult poți face un colaj cu pozele voastre și să îl pui în ramă, a da si nu uita de ciocolată, toată lumea iubește ciocolata. Bafta