| anonim_4396 a întrebat:

In curand trebuie sa dau examenul de bilingv, sunt a 8a. La ce liceu ar trebui sa il dau? Centrele pentru bilingv sunt la liceele: IL Caragiale, Spiru Haret, G Cosbuc, Elena Cuza, Iulia Hasdeu. La ce licee se dau cele mai mari note pentru bilingv? La care ar trebui sa dau bilingvul? Multumesc,
Funda

1 răspuns:
| Densis a răspuns:

Te vor indruma profesori de engleza sau diriginti.Cu ei trebuie sa vorbesti.Note mari? Le vei primi daca le meriti happy