| YoBiChOn a întrebat:

in primul rand scuze ca am gresit categoria dar nu stiu unde ar trebui sa postez chestia asta...
Deci, am o pagina de facebook, in acest moment are doar 4 like-uri si nu am habar cum ar trebui sa fac sa afle lumea de ea ( pagina). Spuneti serios, fara glume proaste.

Răspuns Câştigător
| OoGAGoO a răspuns:

Dai SHARE la Pagina.Sau mai poti posta pe alte pagini dar cu texte cu "Va rog frumos ma ajutati si pe mine sa mai cresc pagina?" nu cu "Imi mai puteti creste si mie pagina". Bafta! App cum se numeste pagina?

6 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Vorbeşte cu adminele altor pagini să vă faceţi reclamă reciprocă.

| ℓαυяα a răspuns:

Vorbeste cu adminele altor pagini si roaga-le sa-ti faca publicitate happy

| YoBiChOn explică (pentru ℓαυяα):

Chiar crezi ca cineva ar face reclama gratuita?

Răspuns utilizator avertizat
| SoCrazyDeeeea a răspuns:

Pai da-le linkul pangini prietenilor si spune-le sa caute si ei pe cineva sa idi dea like...ami numele pagini si am sa te ajut si eu cu niste like

| YoBiChOn explică (pentru SoCrazyDeeeea):

Numele pagini = SmileForMe
are imaginea cu un bichon maltez