| мιcнєℓℓє a întrebat:

In videoclipul lui Lady Gaga apare Jo Calderone nu stiu cine e.Lumea mondena spune ca e Gaga. Faceti-ma sa inteleg! Dau fundita!happy

Răspuns Câştigător
| Zuzzi a răspuns:

Lumea spune ca Jo Calderone este Lady Gaga pentru ca toti cred ca ea are peruca si poate fii oricine. funda?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jo Calderone este alter-ego-ul masculin al lui Gaga(deci Lady Gaga joaca rolul unui barbat). Stefani este barbatul, adica tot cantareata.In clip mai apare si o sirena, Yuyi, care tot cantareata este.happyIntelegi?winking