| AndyDanger a întrebat:

Salut tpu.Intr-o luna este Ziua Indragostitilor si as vrea sa ii fac o surpriza prietenei mele.Suntem de 2 luni si m-am gandit sa mergem la un restaurant pentru o cina romantica.Totul e foarte bine, dar am o intrebare.Eu am 15 ani, si ea la fel, este prea romantic ca sa zic asa pentru varsta asta? Sau sa o duc la un film si atat? Multumesc anticipat si dau funda.

Răspuns Câştigător
| DenisaPop1234 a răspuns:

Eu propun să o scoți la un film romantic(sau ce știi tu că îi place), să mergeți undeva să mâncați dar nu la un restaurant, la ceva mai lejer, să se simtă în largul ei și după vă puteți plimba prin parc. Și ar fi un gest frumos să îi aduci o floare sau o cutie de ciocolată.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu zic ca ideea cu cina e mult mai buna, dar intr-un restaurant mai cusual totusi, nu exagerat de elegant.

| cristimihailov a răspuns:

E mai interesant la teatru.

| NAT0 a răspuns:

Parcă tot cofetăria e mai dulce.

| TotulAÎnceputPe28 a răspuns:

Ar fi frumos si "romantic" sa ii oferi ceva simplu si sa nu te dai peste cap fiindca daca chiar tine la tine v-a aprecia si cel mai mic gest, ii poti lua un ursulet, un buchet de flori si ii potin pune intr-o rama o poza cj voi doi, eu zic ca este destul de dragut.