| sorinucu a întrebat:

La Facebook... nu stiti daca se poate sa imi pun ca fotografie de profil, o poza dintr-un album, dar fara sa pierd comentariile? Dau funda >:

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nu, din păcate nu se poate. Când îţi pui fotografie de profil, automat se realizează altă poză.

3 răspunsuri:
| Rebeca_5235 a răspuns:

Eu stiu ca se poate. Adica te duci la fotografia din album care doresti sa o pui la profil dai adaugare ca fotografie de profil (depinde in ce limba e facebookul tau) si poza se adauga ca si fotografie de profil si se salveaza in albumul Fotografii de profil dar ramane si in albumul initial cu toate comentariile.

| LexieD a răspuns:

Intri in album, dai click pe poza dorita, si langa locul unde pui comment-urile scrie "Adauga ca poza de profil" dai click si gata happy
Funda?big grin

| sorinucu explică:

Eu m-am referit sa imi pun ca fotografie de profil una din album, transferandu-si automat toate commurile, dar am aflat ca nu se poate. Mersi oricumwinking