| pisicuta2884 a întrebat:

(funda)Cum pot pe facebook sa pun o poza din alt album sa fie de profil fara sa se piarda like urile si comm urile? Daca intru la poza si dau "seteaza ca fotografie de profil" se pierd. Va rog mult si va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| MozZatY a răspuns:

Pune din nou poza de profil si copiaza la descriere nr de like-uri si commenturile big grin

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Daca fotografia respectiva pe care o ai in album nu ai mai folosit-o niciodata a poza de profil, trebuie neaparat decupata cu like-urile de la 0! happy

| ionut7x7 a răspuns:

Ti se va dubla fotografia una va ramane in album cu toate like-urile, iar ce-a lanta va intra in categoria poze de profil si va avea 0 like-uri unde va trebui sa le strangi din nou