| IuliaMihaella a întrebat:

La Fizica ce fel de caiet imi trebuie? Mswinking

Răspuns Câştigător
| Danyelusha a răspuns:

Iti trebuie caiet de matematicawinking

12 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

De matematică.

| ImmortalQueen a răspuns:

De matematica. Unu pentru clasa si unu pentru teme. Depinde, cum vrea profesorul.

| HallyKity a răspuns:

De matematica

| miiky973 a răspuns:

Studentesc de matehappy

| zbye a răspuns:

Caiet cu patratele, de mate.

| LarisaTH a răspuns:

Un caiet normal de matematica, daca vrei poti folosi si un caiet de mate studentesc daca va cere profesorul/profesoara.big grin

| KeepCalmAndBeYou a răspuns:

Caiet de mate cu patratele :*

| totmike a răspuns:

De matematica mare sau mic dupa preferinta.si nu-i musai si de clasa si de teme.pentru inceput ia-ti unul de clasa si vezi ce iti spune profesorul. unii profesori vor sa ai si caiet de teme unii nu.deci,depinde de profesor.bafta,succes la fizica!

| littlebluebutterfly a răspuns:

Caiet studentesc de matematica

| Mirceamrc a răspuns:

Dalea de matematica unu teme unu clasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Studentesc de mate

| IuliaMihaella explică:

Imi trebuie 2 caiete de mate : unul de clasa si unul de teme? ( se poate si studentesc?) Ms happy