| anonim_4396 a întrebat:

Ce fel de caiet imi trebuie la fizica acea materie pe care o fac din clasa a 6 a funda

14 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

De matematica. Poti sa-ti iei de 80 de file studentesc sau mic, cum vrei tu.

| Zangetsu a răspuns:

Cu patratele.

| 0PopaPorno a răspuns:

Pai,caiet mic/studentesc de matematica. happy

| monochrome a răspuns:

Iti trebuie caiet de matematica. :]

| Marcela a răspuns:

De Matematica

| Bogdana91 a răspuns:

Caiet de matematica, mic sau studentesc, cum preferi tu!

| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Caiet de matematica

| Ţepeşu a răspuns:

Cu patratele iti trebuie. Mama ei de fizica, ca o urasc din cauza profei... Da tot este frumoasabig grin

| MaryJane11 a răspuns:

Iti trebuie caiet de matematicaoh go on Stii tu d'ala cu patratelelaughingStudentesc sau mic depinde cum preferi tu:* Da funda aia n-o mai dai? Baaaaaa,,,, Ai zis ca dai fundalaughing

| TheAshen a răspuns:

Iti trebuie caietrolling on the floor)))

| spike404 a răspuns:

La fizica ai nevoie de caiet de muzica! (Mate, my friend) rolling on the floor

| MamasitaJj a răspuns:

Buna Luci,iti trebuie caiet de matematica, dar nu stiu exact daca mic sau studentesc, depinde de profesoara...mie mi.a cerut unu mic de teme si unu studentesc pentru ora...
Sper ca te.am ajutat... Funda?
big grin

| Gabitza03 a răspuns:

Buna Luckyan1.iti trebuie caiet de matehappy

| Bobyxx a răspuns:

La fizică sunt multe calcule inseamna că e logic să ai caiet de mate