| VictorMihail1990 a întrebat:

m-am hotarat să-mi cumpăr o țigară electronica, îmi puteți spune unde as putea sa o ascund?
Funda

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Eu cand voiam sa imi ascund tigarile le puneam in dulap...dar aveam eu in permanenta cheia laughing
Cumpara un dulap mai mic costa in jur de 30-50 de lei...si ii spui ca acolo iti bagi cartile, dar de fapt il folosesti pentru tigari laughing

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

In penar.

suntserios
| suntserios a răspuns:

In chiloti

| Axys a răspuns:

De obicei nu prea poti ascunde ceva dar vei un loc unde nu umbla nimeni

| Green66 a răspuns:

În pachetul de țigări oh go on