| dudu1 a întrebat:

am si eu o intrebare:unde as putea sa imi ascund tigara electronica in casa?

Răspuns Câştigător
| AntoineNecsulescu a răspuns:

Buna! Sincer sa fiu cu tine, incearca cu o cutiuta mica de carton, cat sa incapa tigara, apoi pune-o in birou sau undeva in spatele unor chestii unde stii ca nu se prea umbla. Si e numai bine. Cel putin eu asa am facut. Oricum, ideea e sa te gandesti la un loc unde nimeni nu prea il frecventeaza spre exemplu un colt al casei, si obiectul mascat de ceva.

| dudu1 explică (pentru AntoineNecsulescu):

Tipule esti genial, asta am facut eu si dupa m-am gandit sa pun anunt pe TPU sa vad poate e cineva cu o inventie mai ingenioasa, eu am pus-o in spatele cartilor in birou in aldoilea sertar unde nu umblu intr-o trusa geometrica

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Într-un ursuleț de pluș, acolo îmi pun eu economiile.
laughing